Víkendová rallycrossová akademie

V sobotu 12. listopadu se v Sedlčanské kotlině konala RX Akademie. Zájemců o absolvování akademie bylo mnoho, a proto byli účastníci vybíráni na základě vyplněných formulářů. Šťastných osmnáct amatérů, se mohlo těšit na získání nových zkušeností a jízdy v zapůjčených závodních vozech. Jízdy jsou na akademiích pro nováčky vždy nejzajímavější částí a čekaly na ně hned tři typy jízd a to s instruktorem za volantem, s instruktorem na místě spolujezdce a závod na čas na vymezené trati.
RX Akademie má za cíl podpořit amatérské závodníky a nováčky, kteří chtějí závodit při závodech MM ČR v Rallycrossu. Vedení akademie se ujali zkušení jezdci jako Pavel Koutný (stavitel a jezdec ME ve třídě Supercar), Roman Častoral (konstruktér a jezdec ME ve třídě STC-2000), Jaroslav Starý (stavitel a bývalý jezdec Škoda Motorsport). Ti účastníky seznámili se stylem jízdy a proškolili je o závodních vozech a jejich stavbě (N1400, N1600, STC-2000, S1600). Obsáhlé téma o způsobu získání licencí pod Autoklubem ČR, termínech školení jezdců, počtu závodů a sportovních řádu si vzali na starosti Milan Tejchman (předseda Svazu Off-Road), Jiří Kadlec (člen Svazu), Daniel Kříž (člen Svazu). Na závěr akademie byli vyhlášeni vítězové závodu a všem bylo předáno osvědčení o absolvování RX Akademie.
Věříme, že RX Akademie byla přínosná pro všechny zúčastněné a budeme se těšit na nové, šikovné závodníky v našich řadách.

Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy course download free
download karbonn firmware
Download Premium WordPress Themes Free

Sdílet