Pozvánka MMČR Juniorů v Pacově

Finálový závod juniorského motokrosového MMČR „Lorenc – Logistic 2016“ bude tuto sobotu, 8. října 2016 hostit náhradní pořadatel. Závod se namísto Šiklova Mlýna uskuteční na známé trati v Pacově. 

Startovat se opět bude ve třídách 50ccm, 65ccm, 85ccm, 125ccm a MX2 Junior. Padesátky budou mít jako jediné trať zkrácenou o zadní pasáž.
Ředitel závodu
Jan Smolek u pořádajícího AMK Pacov v AČR nám před závodem sdělil: „Chtěli jsme operativně vyhovět juniorskému šampionátu, aby se měl poslední závod kde odjet. Závodů jsme sice letos uspořádali už dost, ale juniorský mistrák se v Pacově ještě nikdy nejel, a tak bude alespoň zase nějaká premiéra. Mladým závodníkům připravíme trať stejně kvalitně, jako na každý jiný mistrovský závod a budeme věřit, že se jezdci zúčastní v hojném počtu.“
Ve třídě 50ccm je situace taková, že
Víťovi Markovi z Cermen Racing Teamu stačí získat pouhé čtyři body a má letošní titul v nejmladší kategorii jistý. Bojovat se tedy bude spíše o celkové stříbro mezi Václavem Janoutem z SMS Praha a Martinem Červenkou z téhož střediska. Většina jezdců této třídy pojede v Pacově vůbec poprvé.
V kategorii 65ccm má slušný náskok Rumun
Mario Popovici z Motosportu Chýnov. „Do Pacova se už moc těším, v létě jsem tam vyhrál závod KTM Junior Challege a trať je tam perfektní. Pevně doufám, že v Pacově budu moci oslavit svůj první český mezinárodní titul. Jen doufám, že u Vás nebude v sobotu taková šílená zima, jako je tady u nás dnes“, vzkazuje z dalekého Rumunska mladý motokrosař. Také v této třídě dojde k boji především o celkové druhé místo. Maďar Lásló Técsi se o něj popere s nejlepším českým závodníkem pětašedesátek Adamem Májem z SMS Střední Čechy.
Mezi jezdci třídy 85ccm vládne maďarský závodník
Adam Kovacs. Ten má také slušný bodový náskok, stejně tak na druhém místě Kristof Jakob. Třetí místo by nemělo v Pacově uniknout Tomáši Palovi z SMS Morava. O pódiové umístění v závodě může bojovat například i Radim Kraus z Motosportklubu Málkov, který potvrdil výbornou formu na posledním závodě v Merklíně.
Ve třídě 125ccm má už jistý titul
Petr Polák z MRG BO-OIL RT. Zajímavé bude sledovat, jak dopadne souboj o celkové druhé místo mezi vítězem merklínského klání Pavlem Dvořáčkem z AMK Zejax Motoklubu Chrudim a Jiřím Matějecem z týmu MAX2. „Do Pacova se těším a doufám, že bude lepší počasí, než předpovídají. Budu se snažit poprat o co nejlepší výsledek a udržet si tak průběžnou druhou pozici v seriálu.“ říká Jiří Matějec. Výsledky v této řídě může v Pacově zamíchat letošními mezinárodními úspěchy opředený Rakušan Rene Hofer z Motosportu Chýnov, který přislíbil účast.
V kategorii MX2 Junior se díky výborným výkonům ke konci sezóny do čela průběžné klasifikace vyhoupl
Jakub Terešák z Motosportklubu Málkov. Má na čele slušný náskok, který si určitě bude chtít v Pacově pohlídat. „Momentálně mám sice horečky, ale doufám, že se z toho do víkendu dostanu, protože se do Pacova těším. Tak doufám, že to klapne!“ vzkazuje optimisticky Jakub. O zbylé vavříny se tak zřejmě podělí Dušan Drdaj z Mňuk Racing Teamu a momentálně zraněný Gabriel Chetnicki z JD 191 KTM RT, který má slušný bodový odstup a teoreticky může i navzdory absenci skončit celkově třetí.
Finálový závod v Pacově jistě nabídne zajímavou podívanou při kvalitní zahraniční účasti. Přijďte v sobotu fandit mladým motokrosařům. Tréninky začínají v 8:00 hodin, start závodu bude ve 12:30 hodin. Bezprostředně po závodě se ve vyhřívaném stanu v depu uskuteční vyhlášení celkových výsledků letošní sezóny.
Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download Best WordPress Themes Free Download
free download udemy course
download lava firmware
Download WordPress Themes

Sdílet