X. Sraz historických vozidel AČR

V sobotu se Opletalova ulice zaplnila historickými vozidly a motocykly. Autoklub České republiky a Asociace Veteran Car Clubů AČR ve spolupráci s Městskou částí Praha 1 uspořádali již 10. ročník Srazu historických vozidel AĆR.
Letošní jubileum
80 let vzniku loga Autoklubu ČR přilákalo mnoho návštěvníků a zájemců o motorismus. Sešlo se celkem 146 účastníků a vzhledem k 90. výročí počátku výroby motocyklů Praga si diváci mohli prohlédnout celkem 38 exponátů této značky.

 
Po celý den vládla velice příjemná atmosféra, kterou náležitě podbarvila swingová kapela Brass Band Rakovník a ulici rozpohybovaly svým dobovým tancem členky skupiny Arvena z Plzně. Návštěvníci si prohlíželi budovu Autoklubu ČR, včetně kanceláře prezidenta, reprezentačních prostor a ve Smetanově sále byla promítána prezentace historie loga Autoklubu ČR od prvopočátku až do současnosti.
V odpoledních hodinách byla slavnostně odhalena expozice věnovaná konstruktérovi J. F. Kochovi, který dal vzniknout motocyklům BD (to je zkratka pražské továrny Breitfeld&Daněk). Vernisáž v salonku Praga zahájila vnučka J. F. Kocha, paní Jaroslava Ledková. V odpoledních hodinách, po úvodním slovu pana prezidenta Autoklubu ČR, Romana Ječmínka, si všichni účastníci slavnostně převzali pamětní plakety a tím byl tento významný a příjemný den zakončen. 
Autoklub ČR
Download Premium WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Premium WordPress Themes Download
free download udemy paid course
download micromax firmware
Premium WordPress Themes Download

Sdílet