Motosalon 2016

Jako každoročně mají příznivci jedné stopy svůj sraz na výstavě Motosalon. Letošní ročník se odehrál na výstavišti v Brně a těšil se masivnímu zájmu fanoušků motorek a jejich příslušenství. Alespoň v krátkosti Vám přinášíme několik fotografií a postřehů z výstavy. 
Širokým portfoliem byli zastoupeni významní světoví výrobci motocyklů. Především stánky firem Honda, Kawasaki, BMW, Triumph, KTM nebo Yamaha nabízeli možnost prohlédnout si ucelenou nabídku strojů a osahat si je/osedět a na místě porovnat. Obrovskému zájmu se těšila letošní dlouho očekávaná novinka Hondy, Africa Twin. Byla představena nejen na stánku Hondy, ale i výrobci příslušenství představovali padací rámy, držáky zavazadel a podobně přímo na tomto modelu na místě. Z našeho pohledu byl patrný lehký ústup v rozsahu prezentovaných skůtrů.
Mezi příslušenstvím, doplňky a díly bylo velmi zajímavé představení nové pneumatiky pro cestovní endura Terraforce R domácího výrobce moto pneumatik, společnosti Mitas. Jak na místě řekl zástupce společnosti, Lubomír Charvát, pneu je určena převážně na zpevněné cesty a do suchého a zpevněného terénu. Pneumatika je výsledkem vlastního vývoje a dlouhodobého testování.
Silné zastoupení na výstavišti měli výrobci a dovozci motooblečení, helem, motozavazadel a dalšího příslušenství.
Na výstavišti jsme se také setkali s redaktory časopisu Motocykl, jednoho z nejvýznamnějších motocyklových periodik, kde jsme domlouvali budoucí spolupráci mezi Autoklubem ČR a časopisem Motocykl. O obsahu spolupráce Vás rádi budeme informovat spolu s konkrétními výsledky. Všem příznivcům jedné stopy přejeme suché silnice a šťastné návraty z jejich cest.

Robert Vacek
Download Nulled WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
free download udemy paid course
download xiomi firmware
Download Premium WordPress Themes Free

Sdílet