Supermoto Academy pro děti 28. září v Sosnové

Na autodromu v Sosnové u České Lípy se v pondělí 28.9.2015 pod patronací Autoklubu ČR uskutečnila náborová akce supermoto academy 2015 pro děti ve věku od 6ti do 12ti let. Pořadatel akce, Autoklub Česká Lípa v AČR přivítal ráno při registraci účastníků celkem 36 zájemců o tento mladý motocyklový sport. Autoklub Česká Lípa v AČR patří mezi největší pořadatele sportovně motoristických akcí v České republice a současně pořadatele nejvýznamnějších závodů supermoto v ČR. Právě na autodromu v Sosnové se pořádají závody mistrovství světa supermoto, a proto zde vznikla iniciativa přivést nové mladé zájemce o motocyklový sport mezi jezdce do supermota.

Celý den měly děti možnost vyzkoušet si pod vedením zkušených instruktorů, sportovních komisařů, organizátorů akcí a v neposlední řadě i mistrů řídítek, jízdu na terénní části sosnovské trati, jízdu na připravených dětských závodních motocyklech a připravenou jízdu zručnosti. Instruktory z řad současných špičkových jezdců byli Petr Vorlíček a Milan Sitnianský. Pondělní den byl rozdělen na teoretickou a praktickou část. Během teoretické části se děti dozvěděli kromě informací o supermotu také základy první pomoci. Účastníky byli kromě dětí i rodiče a tak došlo i na otázky týkající se možného vstupu některých zájemců do řad motocyklových závodníků. Pro děti byly jistě nejatraktivnější částí dne jízdy na připravených motocyklech, které byly skutečně jak během dopolední části, tak i po chutném obědě v neustálé permanenci a děti tak měli možnost vyzkoušet si pocity závodníků supermoto. Celé odpoledne pak bylo věnováno pouze praktickým nácvikům správného ovládání motocyklu, rovnováze, obratnosti a správnému způsobu jízdy na terénních skocích. Před koncem akce byly všem účastníkům předány certifikáty a účastnické poháry. Ti nejrychlejší z každé kategorie ještě navíc obdrželi pohár a dětské šampaňské. Na úplný závěr dne všem předvedl své schopnosti a umění Milan Sitnianský, který na závodní motorce dokázal, že patří mezi současnou špičku této disciplíny. 
 
Věříme, že tato akce přispěje k propagaci supermota a přivede mladé jezdce k této zajímavé disciplíně motoristického sportu.
Premium WordPress Themes Download
Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
udemy course download free
download redmi firmware
Download Best WordPress Themes Free Download

Sdílet