Autoklub ČR se prezentoval na Sporťáčku

Dne 5. 9. 2015 se Autoklub ČR účastnil sportovního festivalu pro děti – Sporťáčku, který se konal v areálu Hamr Braník v Praze. Letošní ročník byl vydařený a návštěvníci si mohli vyzkoušet sportovní činnosti na přesně 126 stanovištích jednotlivých klubů a sportovních svazů. Dále festival nabízel množství rozličných doprovodných aktivit připravených partnery festivalu.

Zájemci se u nás seznámili s možnostmi, jak začít s motorsportem, jaké disciplíny toto sportovní odvětví nabízí a samozřejmě si mohli vyzkoušet jízdu na trialových motorkách, prohlédnout si autocrossový speciál Racer Buggy, minibike nebo plochodrážní motorky. Největším lákadlem byly samozřejmě motokáry, které byly k vidění i v pohybu, pilotované těmi nejmenšími jezdci. Fanoušci zde také potkávali našeho Mistra Evropy ve freestyle motocrossu Petra Piláta, který parádně doplnil naší sestavu. Účast na takovéto akci vidíme jako velice přínosnou a rádi bychom ve spolupráci se Sporťáčkem pokračovali i v dalších letech.

Autoklub ČR
free download udemy paid course
download lenevo firmware