Autoklub na Sportáčku

Dne 5.9.2015 se koná Sporťáček v areálu Hamr Braník a Autoklub ČR bude u toho.

Sporťáček je festival sportu pro děti a rodiče, kde se představí na jednom místě více než 100 sportovních klubů. Návštěvníci se mohou seznámit s různými sportovními odvětvími, poznat osobně trenéry a získat cenné informace o všem, co ke sportování patří, jak a kde s daným sportovním odvětvím mohou děti začít. V průběhu celého dne se budou konat nejrůznější exhibiční vystoupení, rozhovory se sportovci, autogramiáda a další.
Tímto vás všechny zveme k návštěvě našeho stánku, kde budeme mít pro zvídavé děti a zájemce o motorsport vystavené závodní speciály pro nejmenší z oblasti autocrossu, kartingu, trialu, ploché dráhy, motocrossu a minibiku. Nebudou chybět soutěže a menší děti se mohou těšit na skákací hrad. Těšíme se na vás!
Váš tým Autoklubu ČR
udemy free download