Autoklub ČR představil bezpečnostní pravidla

Autoklub ČR u příležitosti tiskové konference k Barum Czech Rally Zlín vydává pravidla bezpečnosti v novém kabátě

Automobilové rally patří k základním disciplínám motoristického sportu. Rally a soutěže jsou zároveň jedny z nejpopulárnějších oblastí motorsportu a pravidelně poutají pozornost tisíců fanoušků bez ohledu na to, zda jde o podnik na čistě lokální, národní či mezinárodní úrovni.
Často zmiňované téma bezpečnosti při rally je nutné divákům neustále připomínat a opakovat. Autoklub ČR proto pravidla bezpečnosti zpracoval vtipnou formou, která fanoušky motoristického sportu nejen poučí o pravidlech bezpečnosti, ale také pobaví. „Abychom pomohli pořadatelům rally a dalších motoristických disciplín a zároveň diváky důrazně upozornili na pravidla bezpečnosti při závodech, připravili jsme letos nový bezpečnostní letáček, jež bude poprvé distribuován na Barum Czech Rally Zlín. “ sdělil Adam Eliáš, generální sekretář Federace automobilového sportu (FAS) Autoklubu ČR. Nová animovaná pravidla nakreslil známý český kreslíř Petr Urban. „Pravidla obdrží každý návštěvník Barumky společně se vstupenkou a věříme, že diváci budou jako vždy spolehlivý a budou se jimi řídit.“ dodal Eliáš.
udemy paid course free download
download mobile firmware