Třetí závod seriálu Avej VENDING Supermoto 2015 v Sosnové

Autodrom v Sosnové u České Lípy přivítal během prvního prázdninového víkendu jezdce MMČR Supermoto.
I přes na naše poměry nezvyklé počasí, kdy rtuť teploměru atakovala 35°C se závodu zúčastnilo 60 jezdců v kategoriích S1, S2 a S3. Součástí víkendového podniku byly vložené jízdy Junior Supermoto, kterých se zúčastnilo šest dětí těch nejmladších věkových kategoriích.
V průběhu celého víkendu nebyla nouze o zajímavé souboje, ve kterých si jezdci vzájemně nedarovali ani metr rozpálené Sosnovské tratě. Pořadatelé se s vedrem a vyschlou offroadovou částí vypořádali na výbornou a dokázali tak zajistit uspořádání kvalitních závodů. Během celého závodního dne ani během volných tréninků nemusela zasahovat přítomná záchranná služba a tak i díky tomu lze konstatovat, že třetí závod seriálu MMČR Supermoto se povedl a všichni zúčastnění byli spokojeni.

Kategorii S1 vyhrál Erik Provazník před Kevinem Fegrém ze Švédska a Petrem Pincem. V kategorii S2 se na stupně vítězů postavili Zdeněk Klobása, Radek Sokol a vítězem se stal Daniel Kička. S3 Veteran Cup 40 vyhrál Bohuslav Vaňous, který překonal Miroslava Starého na druhém místě a na třetím místě Romana Majera. Ve třídě S3 Veteran cup 35 na stupínek nejvyšší vystoupil Michal Smolík. Druhý byl Aleš Cikánek a třetí Libor Machát. Třídu S3 MX Cup vyhrál Pavel Kajgr před Romanem Majerem jun. a Janem Bergrem.

Více o seriálu MMČR Avej VENDING Supermoto najdete na www.supermotocz.cz.

Autoklub ČR
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Download Premium WordPress Themes Free
lynda course free download
download huawei firmware
Free Download WordPress Themes

Sdílet