Autoklub ČR na slavnosti LEGENDY 2015

Ve dnech 13. – 14. 6. 2015 proběhl II. ročník megashow LEGENDY 2015. Autoklub ČR jako jeden z partnerů představil v průběhu každého dne návštěvníkům 9 automobilových disciplín, 7 motocyklových disciplín a celkem 35 osobností českého motorsportu. Na výstavní ploše Autoklubu byly k vidění závodní vozy, motocykly i motokáry. Své místo zde měla také Barum Rally Zlín, jejíž zástupci návštěvníky seznámili s novinkami a historií jedné z největších rally v ČR.
Autoklub ČR zajistil bezpečnost všech exhibičních jízd a to jak těch nejmenších závodníků racer buggy, motokár a motorek, tak dalších 40 závodních speciálů včetně dakarských kamionů.

V průběhu výstavy byly prezidentem Autoklubu ČR Romanem Ječmínkem u příležitosti 40. výročí oceněni vítězové Motocrossu národů z roku 1975 Antonín Baborovský, Jiří Churavý, Miroslav Nováček a Zdeněk Velký.

Výstavu o rozloze 640 000m2 navštívilo 32 000 diváků, kteří si mohli prohlédnout celkem 728 vystavených automobilů a 289 vystavených motocyklů. Celková atmosféra byla velice příjemná a my se těšíme na III. ročník v roce 2016.

Autoklub ČR