IX. sraz historických vozidel v Opletalově ulici

Asociace Veteran Car Clubů AČR připravila ve spolupráci s Městskou částí Praha 1 již IX. sraz historických vozidel a to u příležitosti výročí 90 let automobilů Škoda. Sraz proběhl včera, dne 23. 5. 2015 v Opletalově ulici v Praze, před budovou Autoklubu ČR. 


Výstavy se zúčastnilo bezmála 120 historických vozů, z toho více než 50 vozů zn. Škoda. Z těch zajímavých bychom zmínili závodní vůz PRAGA ALFA z r. 1932, jež byl fabrikou Škoda připraven pro závod 100 mil Československých. Dále dva vozy značky Škoda Rapid 1500 OHV s unikátní aerodynamickou karoserií. Jsou známy celkem čtyři dochované exempláře, z nichž jsou pojízdné právě dva vystavené. Nejstarším vystaveným vozem byl PRAGA GRAND z roku 1921.
Bohatý doprovodný program příjemně podbarvil atmosféru. Vystoupila swingová kapela Brass Band Rakovník a Klub cyklistů předvedl jízdu na vysokých kolech. 

Výstavy se zúčastnil také prezident FIM Europe Dr. Wolfgang Srb. V odpoledních hodinách předal starosta Městské části Praha 1 Oldřich Lomecký všem účastníkům plakety a pamětní diplomy. 
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Nulled WordPress Themes
udemy free download
download micromax firmware
Download Best WordPress Themes Free Download

Sdílet