Autoklub ČR má zástupce ve vedení FIM Europe!

Kongres evropské motocyklové federace FIM Europe se konal tento víkend v Krakově. A naši zástupci byli vidět!

Nejprve Autoklub ČR převzal ocenění ke svým 110 narozeninám, a následně byl první viceprezident Autoklubu ČR Jan Šťovíček zvolen viceprezidentem této mezinárodní organizace.

Evropská federace tak ocenila aktivitu Autoklubu ČR v motocyklovém sportu, zejména v pořádání mezinárodních podniků, kde patříme k nejvýznamnějším zemím v celé Evropě.

Mandát Jana Šťovíčka je velmi silný, jelikož se mu dostalo podpory  téměř 80% evropských federací, což je podpora srovnatelná s nově zvoleným prezidentem FIM Europe Wolfgangem Srbem (Rakousko), se kterým společně budou nyní oba nově zvolení evropští lídři usilovat o posílení pozice evropských federací v globálním měřítku.