LEGENDY 2015

AUTOKLUB ČR je partnerem letošního II. Ročníku megashow LEGENDY 2015, která se koná ve dnech 13. – 14.6.2015. Na výstavní ploše Autoklubu ČR budou k vidění závodní vozy mnoha disciplín automobilového motorsportu, například Rally, Závodů do vrchu, Junior a Super Buggy. Nebudou chybět ani zástupci motokrosového odvětví jako jsou Trial, Malý motokross či Dragstery. Během každého dne proběhne několik předváděcích jízd, ukázka dětských disciplín, prezentace členství a mimo jiné se představí Barum Rally Zlín se svou bohatou historii a poskytne návštěvníkům informace o nadcházejícím ročníku Barum Czech Rally Zlín 2015.
Na celé výstavě se představí 750 automobilů, 350 motocyklů a mnoho hvězd motorsportu, Dále bude k vidění 7 uměleckých výstav, dětská zóna, prezentace motorsportu mládeži, zkušební zóna, speciální akce automobilek a prodejců motocyklů, exhibiční jízdy, prodejní stánky, autogramiády, krása rozlehlého anglického parku a mnoho exponátů, které jen tak neuvidíte!
Více informací naleznete na oficiálních stránkách akce www.legendy.cz.
online free course
download micromax firmware