Jarní zasedání Svazu závodníků veteránů

Tak jako každoročně proběhlo v sobotu 22.03.2014 jarní zasedání Svazu závodníků veteránů v budově Autoklubu ČR, Opletalova ulice 29, Praha 1. Toto zasedání proběhlo za účasti bezmála 260 jeho členů.

Při této slavnostní akci si jako jeden z mnoha oceňovaných veteránů převzal Jaromír Tupý z rukou prezidenta Autoklubu České republiky Romana Ječmínka a předsedy Svazu závodníků veteránů a zároveň několikanásobného mistra světa Petra Válka spolu s dalšími jubilanty – veterány v zaplněném sále budovy AČR v Praze pohár a Pamětní list ke svým květnovým osmdesátým narozeninám. Před slavnostním aktem byl na velkém plátně promítnut historický film z několika Šestidenních před padesáti roky, kdy jezdci tehdejšího Československa na strojích Jawa a ČZ hráli na světové scéně prim. Taktéž byl při příležitosti 110 let Autoklubu ČR prezentován materiál k tomuto výročí s vyčerpávajícím komentářem prezidenta AČR Romana Ječmínka.