AUTOKLUB ČR HOSTIL ZASEDÁNÍ FIA ZÓNY STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPY

Klubový dům Autoklubu ĆR byl v posledním květnovém týdnu místem zasedání států FIA zóny střední a východní Evropy (FIA CEZ). Jednání se zúčastnilo všech čtrnáct států, pravidelné jednání států FIA CEZ se do Prahy vrátilo po pěti letech. Autoklub ČR je od letošního roku sekretariátem zóny, z Prahy se zajišťuje každodenní administrativní chod tohoto největšího sportovního uskupení v Evropě.

V rámci jednání byly mimo jiné schváleny vnitřní stanovy zóny. „Jsem rád, že jsme se mohli pochlubit klubovým domem, který se všem účastníkům zasedání opravdu líbil. Jednání bylo náročné, ale konstruktivní,“ uvedl Jan Šťovíček, prezident Autoklubu ČR. Další jednání proběhne na začátku září v Sarajevu a vyhlášení spolu s regionální konferencí FIA CEZ se uskuteční v Ljubljani ve Slovinsku 14.-16.prosince 2018.