Návrhy kandidátů do Prezídia Autoklubu ČR pro volby na XV. Valné hromadě Autoklubu ČR konané dne 19. 11. 2016

V souladu se Stanovami Autoklubu ČR a Jednacím řádem XV. Valné hromady Autoklubu ČR měly kluby Autoklubu ČR a Prezídium právo písemně navrhnout kandidáty na prezidenta, prvního viceprezidenta a další členy Prezídia, a to tak, aby tyto návrhy byly doručeny sekretariátu Autoklubu ČR nejpozději 1 měsíc před konáním Valné hromady.
Prezídium Autoklubu ČR na svém zasedání dne 24. 10. 2016 prověřilo, zda kandidáti splňují všechny náležitosti požadované Stanovami Autoklubu ČR a Jednacím řádem XV. Valné hromady Autoklubu ČR a sestavilo listinu kandidátů, kterou předloží volební komisi.

Kandidát na prezidenta Autoklubu ČR
Šťovíček Jan

Kandidát na prvního viceprezidenta Autoklubu ČR
Minářík Stanislav