Federation Internationale de l'Automobile Fédération Internationale de Motocyclisme European Motorcycle Union Fédération Internationale des Véhicules Anciens Český olympijský výbor
AutoklubMotorsportZájmová činnostOstatní

Logotypy AČR

Obecná ustanovení

Veškerá loga zde jsou registrována jako ochranné známky a je nutno striktně dodržovat pravidla pro jejich používání. V případě porušení pravidel může dojít i k řešení právní cestou. Podmínky a pravidla pro používání naleznete zde. Loga jsou uvedena:

• Při pořádání sportovního podniku musí pořadatel vždy použít logo Autoklubu ČR či jeho schválenou modifikaci.
  • Uvedená loga nesmí být upravována nebo modifikována bez předchozího souhlasu statutárních orgánů AČR.
  • Loga musí být vždy umístěna na odpovídajícím místě, v přiměřené velikosti a odděleně od znaků sponzorů.

Seznam log

Autoklub České republiky
Grafický manuál značky - logo ve více formátech (ZIP)
FIA