Federation Internationale de l'Automobile Fédération Internationale de Motocyclisme European Motorcycle Union Fédération Internationale des Véhicules Anciens Český olympijský výbor
AutoklubMotorsportZájmová činnostOstatní
 
 

Přehled přihlášených na testování vozidel

Vyhledat termín
   
MístoDatumTermínOsoba
Zlínso 10.03.20189-10hodMinařík Racing
Zlínso 10.03.20189-10hodMinařík Racing
Zlínso 10.03.20189-10hodMinařík Racing
Zlínso 10.03.20189-10hodRally klub Paseky
Zlínso 10.03.20189-10hodMinařík Racing
Zlínso 10.03.20189-10hodMinařík Racing
Zlínso 10.03.20189-10hodMinařík Racing
Zlínso 10.03.20189-10hodLibor Svoboda
Zlínso 10.03.20189-10hodDaniel Zapletal
Zlínso 10.03.201810-11hodMartin Hrachovec
Zlínso 10.03.201810-11hodMartin Hrachovec
Zlínso 10.03.201810-11hodJan Votápka
Zlínso 10.03.201810-11hodVrátníček
Zlínso 10.03.201810-11hodTRT Rally Sport
Zlínso 10.03.201810-11hodPetr Martinek
Zlínso 10.03.201810-11hodPetr Martinek
Zlínso 10.03.201810-11hodH-Racing
Zlínso 10.03.201810-11hodRadim Koutek
Zlínso 10.03.201811-12hodORSÁK RALLY SPORT
Zlínso 10.03.201811-12hodKalus Bronislav
Zlínso 10.03.201811-12hodVratislav Steuer
Zlínso 10.03.201811-12hodMartin Helis
Zlínso 10.03.201811-12hodPetr Nedbal
Zlínso 10.03.201811-12hodJiří Pohlídal ml.
Zlínso 10.03.201811-12hodMartin Sopúch
Zlínso 10.03.201811-12hodMIROSLAV SEKULA
Zlínso 10.03.201812-13hodDaniel
Zlínso 10.03.201812-13hodOndřej Mozola
Zlínso 10.03.201812-13hodJan Nešpor
Zlínso 10.03.201812-13hodMartin Baďura
Zlínso 10.03.201812-13hodMulti-s racing
Zlínso 10.03.201812-13hodMulti-s racing
Zlínso 10.03.201812-13hodRadim Baculík
Zlínso 10.03.201812-13hodZpěvák Daniel
Zlínso 10.03.201812-13hodštěpán Tichý
Zlínso 10.03.201813-14hodJiří Soumar
Zlínso 10.03.201813-14hodPetr Machů
Zlínso 10.03.201813-14hodPetr Kolář
Zlínso 10.03.201813-14hodKolář Petr
Zlínso 10.03.201813-14hodMichal Vaňhara
Zlínso 10.03.201813-14hodLumír Vyorálek
Zlínso 10.03.201813-14hodKRESTA RACING
Zlínso 10.03.201813-14hodKRESTA RACING
Zlínso 10.03.201813-14hodEgon Smékal BENS Racing Team
Zlínso 10.03.201814-15hodSPARROW RACING team
Zlínso 10.03.201814-15hodSPARROW RACING team
Zlínso 10.03.201814-15hodSPARROW RACING team
Zlínso 10.03.201814-15hodSPARROW RACING team
Zlínso 10.03.201814-15hodAMK Škoda Mladá Boleslav
Zlínso 10.03.201814-15hodRally klub Paseky o.s.
Zlínso 10.03.201814-15hodDream one international
Zlínso 10.03.201814-15hodDream one international
Zlínso 10.03.201814-15hodMiroslav Julínek
Zlínso 10.03.201815-16hodTibor Bartúnek
Zlínso 10.03.201815-16hodVlastimil Zigo
Zlínso 10.03.201815-16hodVlastimil Zigo
Zlínso 10.03.201815-16hodTomáš Carbol
Zlínso 10.03.201815-16hodJan Klančík
Zlínso 10.03.201815-16hodKrálovéhradecký rally klub v AČR
Zlínso 10.03.201815-16hodPavel Prášil
Zlínso 10.03.201815-16hodPavel Prášil
Zlínso 10.03.201815-16hodDefrs
Zlínso 10.03.201816-17hodMilan
Zlínso 10.03.201816-17hodKrálovéhradecký rally klub v AČR
Zlínso 10.03.201816-17hodMichal Červenka
Zlínso 10.03.201816-17hodMichal Červenka
Zlínso 10.03.201816-17hodMarcel Svačina
Zlínso 10.03.201816-17hodMRS racing s.r.o.
Zlínso 10.03.201816-17hodOtmar Uher
Zlínso 10.03.201816-17hodK.I.T.RACING CS, s.r.o.
Zlínso 10.03.201816-17hodK.I.T.RACING CS, s.r.o.
Zlínso 10.03.201817-18hodK.I.T.RACING CS, s.r.o.
Zlínso 10.03.201817-18hodViktor Pernica
Zlínso 10.03.201817-18hodRally klub Paseky o.s.
Zlínso 10.03.201817-18hodK.I.T.RACING CS, s.r.o.
Zlínso 10.03.201817-18hodOdvrša Jiří
Zlínso 10.03.201817-18hodHenrich Řeháček
Zlínso 10.03.201817-18hodVD Rally Team
Zlínso 10.03.201817-18hodPetr
Zlínso 10.03.201817-18hodJan Chriaštel
Zlínso 10.03.201818-19hodRADOVAN HLAVIČKA
Zlínso 10.03.201818-19hodMarcel Látal
Zlínso 10.03.201818-19hodRestart Project
Zlínso 10.03.201818-19hodStavby Baller s.r.o.
Zlínso 10.03.201818-19hodKamil Milčák
Zlínso 10.03.201818-19hodJan Zábranský
Zlínso 10.03.201818-19hodJan Zábranský
Zlínso 10.03.201818-19hodAleš Máčala
Zlínso 10.03.201818-19hodČastulík
Zlínso 10.03.201819-20hodMikoška fr.
Zlínso 10.03.201819-20hodMichal Večerka
Zlínso 10.03.201819-20hodMichal Večerka
Zlínso 10.03.201819-20hodOndřej Mezihorák
Zlínne 11.03.20188-9hodMartin Hrachovec
Zlínne 11.03.20188-9hodSPARROW RACING team
Zlínne 11.03.20188-9hodSPARROW RACING team
Zlínne 11.03.20188-9hodPetr Kolář
Zlínne 11.03.20188-9hodRZ1 Racing
Zlínne 11.03.20188-9hodHýbner Vratislav
Zlínne 11.03.20188-9hodPatrik Brtníček
Zlínne 11.03.20188-9hodPatrik Brtníček
Zlínne 11.03.20188-9hodJaroslav
Zlínne 11.03.20189-10hodPetr Hejtmánek
Zlínne 11.03.20189-10hodMartin Vopatřil
Zlínne 11.03.20189-10hodMartin Vopatřil
Zlínne 11.03.20189-10hodMartin Vopatřil
Zlínne 11.03.20189-10hodDivoky
Zlínne 11.03.20189-10hodBřezík Martin
Zlínne 11.03.20189-10hodVavřík Radim
Zlínne 11.03.20189-10hodMartin RADA
Zlínne 11.03.20189-10hodMartin RADA
Zlínne 11.03.201810-11hodMartin Čagánek
Zlínne 11.03.201810-11hodPetr Vlašín
Zlínne 11.03.201810-11hodBronislav Sobotka
Zlínne 11.03.201810-11hodZdeněk Němec
Zlínne 11.03.201810-11hodPetr Němec
Zlínne 11.03.201810-11hodMiroslav Julínek
Zlínne 11.03.201810-11hodMartin Cerny
Zlínne 11.03.201810-11hodVlastimil Kubíček
Zlínne 11.03.201810-11hodPetr Zedník
Zlínne 11.03.201811-12hodRoman Vlas
Zlínne 11.03.201811-12hodRoman Vlas
Zlínne 11.03.201811-12hodMartin Křepela
Zlínne 11.03.201811-12hodJiří Hovorka
Zlínne 11.03.201811-12hodDavid Nohál
Zlínne 11.03.201811-12hodDavid Nohál
Zlínne 11.03.201811-12hodMichal
Zlínne 11.03.201811-12hodMojmír Mader
Zlínne 11.03.201811-12hodMatěj Řehák
Zlínne 11.03.201812-13hodTomáš Pospíšilík
Zlínne 11.03.201812-13hodStanislav Blažek
Zlínne 11.03.201812-13hodJiří
Zlínne 11.03.201812-13hodMartin Kučera
Zlínne 11.03.201812-13hodMartin Kučera
Zlínne 11.03.201812-13hodTomáš Urban
Zlínne 11.03.201812-13hodJanovský Pavel
Zlínne 11.03.201812-13hodDivoký
Zlínne 11.03.201812-13hodNedbal Michal
Zlínne 11.03.201813-14hodTomáš Carbol
Zlínne 11.03.201813-14hodTomáš Vyvlečka
Zlínne 11.03.201813-14hodTNT Počernice
Zlínne 11.03.201813-14hodZdeněk Jelínek
Zlínne 11.03.201813-14hodOndřej Mezihorák
Zlínne 11.03.201813-14hodTomáš Ouředníček