Poslední závod sdruženého seriálu severních, západních a středních Čech.

V neděli 23.10.2016 se jel na známé trati ve Stříbře poslední závod osmidílného seriálu Motul CUP. Na rozbahněné trati, kde se vytvořila jedna drážka a bylo velmi těžké předjíždět, se předvedli i jezdci Motosportklubu Málkov Jakub Terešák, Jan Kučera a Pavel Schneider, všichni ve třídě MX2. Jan Kučera už do závodu nemusel ani nastoupit, protože měl obrovský bodový náskok a zajištěné prvenství ve vedení v seriálu. Do závodu samozřejmě nastoupil avšak v první rundě, po povedeném startu, kdy odpálil na prvním místě ho stíhali jak lovečtí psi lovnou zvěř domácí Jonáš Nedvěd a Jakub Terešák. V krásném souboji ve vysokém tempu však Honza netrefil kolej a následoval pád. První jízdu tak nakonec vyhrál Jonáš Nedvěd, druhý byl Jakub Terešák a třetí Pavel Schneider. Ve druhé rundě si vítězství zajistil Jakub Terešák stylem start cíl a závod ve Stříbře tak celkově vyhrál.Velkým bodovým ziskem pak poskočil na konečné druhé místo v seriálu, což je při absenci na třech závodech velký úspěch.Pavel Schneider vyhrál třídu MX2 licence B.