Tisková zpráva k Rally Krkonoše

Dnes na 2. rychlostní zkoušce Rally Krkonoše došlo k tragické nehodě, při niž zahynul jezdec Miloš Vágner a spolujezdec Petr Gross byl vážně zraněn.
Jménem Autoklubu ČR bychom rádi vyjádřili upřímnou soustrast rodině a přátelům zesnulého jezdce.
Přesně příčiny nehody jsou v současné době vyšetřovaný ve spolupráci s Policií ČR. O výsledcích tohoto vyšetřováni vás budeme informovat.
Autoklub ČR pracuje na zvýšení bezpečnosti v rally dlouhodobě. K vážné nehodě se smrtelnými následky došlo na oficiální soutěži po více než roce. I přestože s největší pravděpodobností za tragédii na Krkonošské rally mohla jezdecká chyba, je Autoklub připraven přijmout další opatření, aby k podobným případům v budoucnosti docházelo co nejméně.